środa, 1 kwietnia 2015

WŁOSY: KWIECIEŃ 2015

Dziś Prima Aprilis. Z tej okazji chciałam zrobić włosomaniaczy wkręt stulecia - Odpaliłam nawet tutorial na udawanego boba (swoją drogą świetna alternatywa, kiedy masz zniszczone końcówki), ale moje włosy nie miały nastroju na kombinacje alpejskie, więc przychodzę do Was standardowo, z typową aktualizacją.
Obecny miesiąc pod względem pielęgnacji - w przeciwieństwie do zwariowanej pogody za oknem - powiewa nudą. Moim ulubionym i najczęściej stosowanym szamponem zapewne wciąż będzie różowy Bambino dla bejbisiów z witaminą B3 - i tu, uwaga: stosowany bezpośrednio wywołuje mega puszenie, natomiast przy metodzie kubeczkowej (rozcieńczony wodą) jest i.d.e.a.l.n.y. 
Włosy są po nim niesamowicie miękkie i sypkie. Zdjęcia do dzisiejszej aktualizacji, robione na szybciora, przedstawiają ich aktualny stan po wyschnięciu naturalnym.

O co chodzi z długością? Cóż... to chyba zależy od ustawienia szanownej modelki. Tak naprawdę sięgają do talii. Początkowo miałam zapuszczać włosy tylko do tej długości, ale w tym roku, choćby grzmiało i padało, włosów przed maturą NIE PODETNĘ. Mam nadzieję, że przyniesie mi to niewyobrażalne szczęście i pomyślne napisanie tego szitu. Ile razy można podwyższać wynik... Apropos matury... Moja obecność na Hr przez najbliższe 1,5 miesiąca spadnie prawdopodobnie do zera, ponieważ chcę się poświecić nauce. Mam nadzieję, że pod koniec maja będę w stanie wrzucić włosową aktualizację i że... nie zapomnicie o mnie ;)