sobota, 1 listopada 2014

WŁOSY: LISTOPAD 2014

   
3 rzeczy, jakich nigdy wcześniej nie zauważyłam na swoich włosach >

Witajcie w listopadowej aktualizacji. Zdaję sobie sprawę z tego, że sporo osób czekało na dzisiejszy post z zapartym tchem, dopytując, kiedy wrzucę zdjęcia, więc korzystając z okazji chciałabym sprostować pewną rzecz. Aktualizacje herów wrzucam raz w miesiącu, najpóźniej do 7-ego dnia danego miesiąca. Nie widzę częstszej potrzeby pisania tego typu notek, ponieważ moje włosy nie zmieniają się zbytnio w ciągu paru tygodni. Ale wróćmy do sedna. Moje hery...

Po pierwsze: nabrały spektakularnej objętości. Dla porównania odsyłam was do aktualizacji z października. Jest spora różnica! Nie mam pojęcia co jest tego zasługą, ale prawdopodobnie dużą rolę odegrał szampon VOLUME z Yves Rocher. Nie spodziewałam się, że produkt do włosów może przynieść tak widoczne efekty!

Po drugie: z niewiadomych przyczyn końcówki przestały mi się wywijać w widocznym stopniu na zdjęciach z października na zewnątrz. Może to zasługa długości, może zwiększonej objętości - w każdym razie mają tendencję do zawijania się do wewnątrz.

Po trzecie: Przestały się przetłuszczać. Do niedawna musiałam myć włosy minimum co dwa dni. Teraz zachowują świeżość nawet do czwartego dnia od umycia. Z pewnością powód tkwi w mojej przerwie od aktywności fizycznej spowodowanej kontuzją stawu skokowego. (Wtajemniczeni & obserwujący mój Instagram wiedzą o co chodzi). 

Niestety pogoda uniemożliwia mi wykonanie fotografii w świetle dziennym, ale obiecuję, że gdy tylko dostrzegę promyki słońca, nadrobię zaległości.