poniedziałek, 29 grudnia 2014

Fryzury na sylwestra!

Nowy Rok tuż tuż, a ty wciąż nie masz pomysłu na odpowiednią fryzurę? 
Skorzystaj z moich propozycji, a na pewno znajdziesz coś dla siebie!UPIĘCIA

Co najbardziej lubię w tego typu uczesaniach? Różnorodność. Decydując się na upięcie włosów, możesz postawić na ozdoby w postaci niebanalnych złotych dodatków - złotych, kwiatów lub na zdobienie warkoczem. W upięciach ceni się również praktyczność tego rodzaju fryzury. Przy odpowiednim utrwaleniu zmartwienia o stan fryzury masz z głowy!


PODPIĘTE
Czyli częściowo upięte, a częściowo rozpuszczone. Ten rodzaj fryzury jest prawie tak samo praktyczny jak włosy upięte, ponieważ odgarniamy z twarzy niepotrzebne kosmyki, dyscyplinując je na całą noc. Osobiście jestem zwolenniczką dodatków ozdobnych, ale równie dobrze możemy ozdobić włosy warkoczami i fantazyjnym upięciem.
 

ROZPUSZCZONE

W przypadku włosów rozpuszczonych, osobiście proponuję Hollywood waves, które na ten wieczór będą wyglądały zdecydowanie bardziej spektakularnie niż smutne, nudne, proste włosy. Fryzura jest bardziej trwała i nie ma obaw przed tzw. strączkowaniem.
WARKOCZE / KUCYKI
Kolejne propozycje, z którymi bez problemu można zaszaleć. Wygładzone czy falowane? Twój wybór! Zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku sprawdzą się ozdobne dodatki.
WŁOSY KRÓTKIE

Uznałam, że nie będę tu zamieszczać propozycji uczesań dla włosów krótkich, ponieważ pixie hair są mega elastyczne* pod tym względem. Myślę, że warto zastanowić się nad charakterystycznym dodatkiem, wyróżniającym nas z tłumu na przykład:


*można z nich wyczarować naprawdę wiele wariantów

Wszystkie fotografie pochodzą z mojej tablicy na Pinterest!